Inverto Logo
NextMetal s.r.o.
Společnost NextMetal s.r.o. byla založena v roce 2017, se sídlem v Uherském Brodě a provozovnou ve Starém Městě. Naše doména je kovovýroba, zámečnictví a obrábění kovů. Naše služby nabízíme profesionálně firmám, stejně tak i soukromým osobám, vždy v nejvyšší kvalitě.

NextMetal
Pro firmy

Je to vaše podnikání, váš byznys, vaše plány a vize. Na nás je správně pochopit a naplnit vaše potřeby – a na to máme nervy ze železa! Nemáme malý a velký projekt. Je pouze projekt. A ten je třeba dobře naplánovat, kvalitně a ekologicky vyrobit a zpracovat materiál, netvořit zbytečný odpad, mít jasný ekonomický plán a ceny, které dávají smysl na trhu. Poznali jste se v tom i vy? Pokud ano, budeme si fantasticky rozumět.

Pro rodiny

Přemýšlíme, projektujeme, vyrábíme, upravujeme, instalujeme. Upřímně, naučili jsme se toho hodně. S každým novým projektem, s každým kusem kovu, který nám prošel pod rukama, s každým novým klientem. Vždy jsme si našli novou cestu a způsob, jak kvalitně zpracovávat a používat materiály, ze kterých vyrábíme schodiště, zábradlí, ploty, brány a branky.

Prostě vše, co zdobí váš dům a ukazuje, že máte rádi kvalitu stejně jako my. Next Metal je značka, která má kvalitu především v lidech ve firmě. V lidech, kteří mají zkušenost ve výrobě, zpracování a instalaci kovových produktů. My vám pomůžeme postavit dům, na vás je vytvořit domov.

#NEXTMETAL, #CZECHREPUBLIC, #UHERSKEHRADISTE, #UHERSKYBROD, #KVALITA, #KOV, #KOVOVYROBA, #OBRABENI, #ZAMECNICTVI